Скільки дитині потрібно для щастя? Всього-то мамині обійми, цукерочки і казка на ніч. Видавництво «Ранок» приготувало нам чудову книгу «Зимова казка», яка стане найулюбленішою в бібліотеці вашого малюка.

Зимова казка


Збірку казок написав відомий фінський письменник Захариус Топеліус, а видавництво «Ранок» запросило до співпраці відомого художника з Харкова Сергія Варавіна. Ви побачите чудові сюжетні ілюстрації на кожній сторінці! Книга хороша не тільки цікавим сюжетом, а й чудовим художнім оформленням. Тверда обкладинка яскраво виділяється золотим фольгуванням, а якісний друк на крейдованому папері робить її гідним подарунковим варіантом.

Зимова казка


Головними героями казок Захариуса Топеліуса є абсолютно прості хлопчики і дівчатка, з якими кожен раз відбуваються неймовірні і захоплюючі пригоди. Книга виконана в приємному емоційному стилі – текст і картинки цікаві і незвичайні кожен по-своєму. Наприклад, ілюстрації мають сюжетну спрямованість, а це значить, що книгу можна розглядати знову і знову.

Зимова казка

Дана книга видана двома мовами – російською і українською. Тому, вона буде цікава всім читачам! Поспішіть зробити приємні покупки і привітати своїх діток з новорічними святами.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи