Вченими доведено, що людина легше всього навчається до семи років, тому не варто боятися починати вивчення іноземної мови в дошкільному віці. Діти від 5 до 7 років «схоплюють» все на льоту, вчать лексику та основи граматики з вражаючою легкістю. Англійська мова для дошкільнят обов’язково включається в програми дитячих садків та освітніх курсів для малюків. Навчання мові малюків націлене не так на викладанні як такому, як на зануренні в мовне і культурне середовище, на розвиток мовних здібностей. У нашій статті ми розповімо, як навчити дитину англійській мові.

Як навчати англійській мові дошкільнят?

Будь-які заняття англійською з дошкільнятами повинні бути цікавими, захоплюючими і невимушеними. Малюки ще не здатні всидіти довгий час на одному місці, концентруватися на чомусь, що не представляється їм важливим. Всі вправи повинні бути короткими, динамічними, пізнавальними. Кімната для проведення занять повинна бути затишною, але привабливою для навчальної діяльності. Нерідко практикуються уроки на свіжому повітрі, що, безумовно, дуже позитивно позначається на результативності курсів.

Англійська мова та ігри для дошкільнят

Всі діти позитивно ставляться до уроків, що проводяться в ігровій формі. Заняття з іноземної мови для дошколят можуть включати рухливі, розвиваючі, спортивні ігри. Можуть використовуватися елементи малювання, розфарбовування, аплікації, а також театралізовані сценки, рольові та сюжетні ігри. Атмосфера при цьому повинна бути максимально дружньою, доброзичливою і просоченою здоровою конкуренцією.

Англійська для дошкільнят та пісні

Ефективне навчання англійської мови дошкільнят дозволяє занурити їх у культурне середовище тих народів, які говорять на даному діалекті. Немає нічого краще, ніж використання пісень мовою навчання. Можна розучувати і співати як найпростіші дитячі пісеньки, так і сучасні композиції підходящої тематики. Зазвичай при цьому спочатку розучують слова, необхідні для розуміння тексту, слухають музику просто для задоволення, а потім вже переходять до розучування тексту, співу за ролями або групами. Так іншомовна мова дуже добре сприймається на слух, адже багаторазове повторення — те, що потрібно для заучування фраз і граматичних конструкцій.

В цілому, головне — прищепити дитині навички комунікації, зацікавити у навчанні, тоді в школі і в житті проблем з іноземною мовою не буде.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи