Представляємо Вашій увазі, настільну гру для дорослих і дітей — «Змії і сходи».

Що являє собою гра «Змії і Сходи»:

Ігрове поле поділене і пронумеровано на 100 квадратів. По всьому полю розміщуються малюнки зміїв та сходів — приблизно по десять штук.

Незважаючи на різне розташування малюнків змій і сходів на різних дошках, голова змії завжди знаходяться на більш високому номері, ніж її хвіст. На ігровому полі часто зображуються діти або веселі картинки.

Настольная-игра-Змеи-и-Лест

Що необхідно для гри в «Змії і Сходи»:

— Роздруковане на кольоровому принтері ігрове поле.
— Одна гральна кістка
— Різнокольорові фішки, по одній на кожного гравця.

Правила гри «Змії і Сходи»:

Кожен гравець по черзі рухає свою фішку по нумерованим полям відповідно числу, що випало на гральній кістці. Якщо фішка гравця закінчує хід на полі, на якому знаходиться підгрунтя сходів, гравець переводить її на поле, в яке впирається верхівка сходів, перестрибуючи таким чином проміжні квадрати.

Якщо фішка виявляється на голові змії, вона зобов’язана відправитися вниз на поле, в яке впирається хвіст змії.
Сходи допомагають нам швидше дістатися нагору, а змія спускає нас вниз.

Гравці продовжують кидати кістку по черзі до тих пір, поки один з них точним кидком не опиниться на сотому квадраті. Якщо у гравця випало число, що перевищує необхідне для потрапляння на останнє поле, він повинен пройти у зворотному напрямку.

Наприклад, якщо фішка знаходиться на полі 97 і у гравця випала 5, він повинен пройти вперед на три поля до 100 і назад на два поля на квадрат 98.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи