Симпатичне і дуже кмітливе ведмежа Падінгтон здійснив великий подорож до Лондона з Дрімучого Перу, перепливши океан на кораблі. Його історія починається з Лондонського вокзалу. Самотнє і голодне ведмежа залишається на пероні зовсім одне, де його знаходить сім’я Браун. Вони дають йому ім’я на честь назви станції — Падінгтон, і запрошують пожити у них в будинку. Оскільки Падінгтон дуже ввічливий і вихований, він намагається бути корисним для сім’ї, що створює масу кумедних ситуацій. Падінгтон прибув до Лондона для того, щоб розшукати одного мандрівника, який давним-давно побував у лісах Перу. Саме з цієї благородної мети і почалися неймовірні пригоди ведмежати Падінгтона.

Яскравого персонажа придумав письменник Майкл Бонд. В один з різдвяних вечорів повертаючись додому, він побачив на полиці магазину самотнього ведмедика, якого відразу ж купив для своєї дружини. Ця іграшка і стала нашим персонажем. Оповідань, які автор написав протягом декількох тижнів, набралося на цілу книгу. Книга була надрукована в 1958 році і стала найпопулярнішою практично по всьому світу. Надалі, Майкл Бонд написав ще багато цікавих історій про це кумедне ведмежа, які були перекладені 30 мовами.

Ми пишаємося тим, що видавництво «Ранок» має ексклюзивні права випускати книги про Падінгтона українською мовою. Соковиті ілюстрації і красиве подарункове оформлення порадували багатьох наших покупців — серія книг про Падінгтона на перших місцях в продажу ось уже кілька сезонів. А вихід анімаційного художнього фільму тільки посилив інтерес до нашої книжкової продукції, а це дуже приємний факт. На сьогодні ви можете поставити до себе на полицю шість книг серії про Падінгтона. Ваші діти оцінять цей літературний скарб, адже тепер вони будуть знати, що ведмежа Падінгтон — їх справжній друг!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи