Перше знайомство дитини з тваринами можна організувати за допомогою цілої серії книжок-розкладачок «Неймовірні тварини». Це буде весело, незвично і пізнавально! Як мінімум, дитина із задоволенням буде розглядати яскраві ілюстрації і відкривати сторінки-кишеньки. Програма «максимум» розрахована на те, що граючи, ваш малюк запам’ятає найяскравіших представників тваринного світу, розвине дрібну моторику ручок, уяву, логічне мислення. Він дізнається, що таке лічба, які бувають кольори, протилежності і особливості кожної тварини, птиці, риби, комахи тощо.

Neymovirni tvaryny_2

Приємним бонусом в цій серії є творчий підхід до вивчення матеріалу. Як користуватися книжками-малятками? Праворуч ви побачите тварин і їх опис. Вивчіть сторінку і промовте деталі разом з дитиною. А зліва буде сторінка з клапанами. Розігніть клапан і створіть тварину, якої не існує. Ви можете назвати її смішним ім’ям і придумати історію життя цієї істоти. Нехай це буде повчальна історія.

Neymovirni tvaryny_3

Сторінка із завданнями дозволяє батькам максимально зануритися з дитиною в вивчення тваринного світу. Граючи, малюк краще запам’ятовує інформацію. Крім того, чарівні перетворення в книжках «Неймовірні тварини» стануть веселим проведенням часу. У серію входить чотири книжки з клапанами: Знайомство, Полічи-но, Такі схожі, Такі різні. Вона випущена в м’якій обкладинці двома мовами — російською та українською.

Neymovirni tvaryny_4

Варто зазначити, що у дітей до 4 років активно формується словниковий запас, збільшується час самозайнятості, посилюється сприйняття навколишньої дійсності. Книжки з клапанами допомагають розвивати і поглиблювати ці навички за допомогою яскравих образів і нестандартної форми. Відкриваючи клапан і промовляючи відповідь на питання, малюк вчиться справлятися з кількома завданнями одночасно. У цій ситуації дорослий для нього виступає другом, веселим компаньйоном і авторитетом, який зробить будь-яку гру цікавою.

Взагалі, книжки «Неймовірні тварини» варто читати всією сім’єю. Ми впевнені, гарний настрій вам гарантовано!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи