Коли йде мова про дитячі розваги, то інколи здається, що здивувати чимось маленьких споживачів практично неможливо. Діти знають вже все, зуміли спробувати те, що бажали. Але якщо вибирати дитячі розваги у Львові, тоді можна отримати дійсно яскраві враження та  позитивні емоції, які залишаються з дітьми на довгий час та захочуть ще неодноразово це відчути. 

Достатньо уявити, що улюблені ігри чи мобільні розваги попросту оживають перед тими, хто у них грає. Говорячи про найбільш популярні ігри віртуальної реальності, то це, без сумніву, відомі Beat Saber і Fruit Ninja. Перша гра дозволяє виконувати танцювальні рухи, рухаючись під ритмічну музику. Інша надає можливість відбиватися від фруктів, що летять прямо на вас. Розрізати ці фрукти потрібно за допомогою японського меча-катана. Обидві гри неймовірно цікаві та захопливі. Не пробували раніше? Тоді навідайтеся до музею науки та спробуйте. 

Варіанти захопливих розваг у Музеї науки 

Перед тим, як почати грати у подібні ігри, варто розглянути, що саме доступне у музеї. Для того, щоб кожен мав нагоду обрати те, що сподобається найбільше.

  • VR-ігри надають змогу покататися на «американських гірках», але не простих, а фантастичних. Діти можуть спуститися на байдарці зі стрімкої гірки;
  • Віртуальна реальність надає можливість гравцю зануритися під воду, щоб побачити як живуть мешканці океану. Все це гарантує неймовірні емоції від сучасних розваг;
  • Відвідуючи атракціони віртуальної реальності, можна не хвилюватися за ціну вхідного квитка. Діти можуть грати по черзі, сам сеанс триває до трьох хвилин, час залежить від гри, яку вибрали;
  • У музеї представлені ігри віртуальної реальності, призначені для дітей від десяти років та старше.

Щодо безпеки, то тут можна бути повністю спокійним. У закладі використовуються гігієнічні маски для одноразового використання. Обладнання регулярно дезінфікується, не обходячи увагою спеціальні гравітаційні рукавички, щоб управляти грою. За самим атракціоном слідкує інструктор, що спеціально підготовлений для цього. Фахівець допоможе дитині правильно скористатися обладнанням, вдягнути все, як треба. До того ж ігровий процес контролюється, якщо потрібно, зображення буде відключено. 

Віртуальні ігри вважаються неймовірними розвагами, які гарантують незабутні враження та чудове проведення часу. 

Чому варто спробувати гру віртуальної реальності? 

В першу чергу, це справді цікаво, але не тільки у цьому полягає перевага. Завдяки віртуальним іграм, у дитини розвивається уява, використовується творчий підхід. Можливо, раніше вже пробували грати у віртуальні ігри, але завжди є можливість спробувати щось нове та отримати неймовірні враження. Приходьте до музею всією родиною та проведіть час цікаво та з користю. 

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи