Нові електронні казки постійно змінюють свій сюжет і кінцівки, залежно від рішень і побажань самої дитини, дозволяючи щоразу дізнаватися нову, оригінальну історію.

Автором таких інтерактивних казок виступає студія «Choose Your Own Adventure», яка займається випуском подібних паперових книг з вісімдесятих років. На цей раз розробники пропонують читати книжки на планшетних комп’ютерах. Сучасні технології дозволяють урізноманітнити кількість відгалужень сюжету та їх фіналів.

Виглядає це таким чином: дочитавши до певного моменту, дитині пропонується вибрати один з декількох можливих варіантів розвитку сюжету. Роблячи подібні дії десятки разів в процесі читання, в підсумку можна отримати власну історію.

Перша інтерактивна казка серії «Choose Your Own Adventure» буде про робота Гасе, якого зібрали з непотрібних запчастин. Дитина повинна буде разом з ним проходити через сюжетну лінію і допомагати йому виконувати завдання.

Залежно від прийнятих рішень, читач пройде по одному з 20-ти варіантів історії та побачить одну з 11-ти можливих кінцівок. Загальна тривалість історії складе близько 30 хвилин. Таким чином, під однією й тою же назвою казки буде ховатися кілька десятків різних історій про робота.

Уточнимо, що інтерактивні історії «Choose Your Own Adventure» поки що перебувають на стадії розробки, але казка про робота вже доступна для попереднього замовлення за ціною від $ 6 на ресурсі Kickstarter.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи