Коли приходить вечір і малюкові пора спати, у нього прокидається голод, спрага і активність. І щоб вкласти дитину, мамам доводиться вдаватися до різних хитрощів. З книжками серії «Забавні історії для малят» не потрібно хитрувати, вони присплять будь-якого непосиду, а ще навчать рахувати. В серію входять такі книжки: «Поки ти спиш»«А де ж мишеня?»«Невгамовне мишеня».

proxy.imgsmail.ru


Милі малюнки відомого дитячого автора і художника Джона Батлера настільки затишні, що книжку з такими ілюстраціями потрібно читати тільки перед сном, загорнувшись у теплу ковдрочку. Великі ілюстрації на всю сторінку мають якийсь заворожливий ефект — хочеться терміново подивитися сон за участю намальованих героїв.

34192_2
34192_3

Сюжет досить простий, проте має навчальну підґрунтя — кожна сторінка розповідає історію і вчить малюка рахувати. Пам’ятаєте перевірений спосіб про лічбу ягняток перед сном? Ця книжка має такий ефект.

34190_1
34190_3

Милі звірятка зібралися спати, а маленькому мишеняті не до сну. Ось з ним і трапляються різні цікаві історії. Чудові казки швидко присплять вашу дитину і до ранку він буде міцно спати і бачити самі теплі сни! А детальніше про книжки серії «Забавні історії для малят» ви зможете переглянути на сайті-партнері Zlatka.com.ua

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи