Як же цікаво вчитися, коли ти – дитина 21 століття! Стільки посібників, різноманітної літератури, творчих зошитів і всіляких книжок від різних видавництв. Ми вибрали вдалу версію навчалок для малюків, з якими можна ще й пограти. Знайомтеся, унікальна і дивовижна серія дитячих навчальних книжок «Веселе навчання».

Vesele navchannya_2

Веселі творчі зошити розділені на п’ять тем, в яких є по три розділи з іграми і завданнями для всебічного розвитку. У кожного зошита є кілька сторінок з наклейками, за допомогою яких малюк буде грати, виконуючи чергове цікаве завдання. В серії «Веселе навчання» немає нудних прикладів і сухих задачок. Багато яскравих ілюстрацій, велика кількість головоломок, лабіринтів, розмальовок, штриховок, малюнків по точках, які дитина із задоволенням освоїть. Кожна книжка серії спрямована на розвиток певних навичок.

Vesele navchannya_3

Перевірена методика від провідних фахівців видавництва «Віват» поєднала в собі напрямки, що дозволяють розвивати творче та логічне мислення, правильну дикцію, дрібну моторику, уяву, просторове бачення і математичні задатки. Книжки випущені українською мовою і, звичайно ж, зможуть допомогти в закріпленні матеріалу для дітей дитячого садочка.

Vesele navchannya_4

Гортаючи книжки серії «Веселе навчання», діти навчаться правильно тримати олівець і ручку, креслити рівні лінії і завитки, розфарбовувати, не виходячи за поля малюнку, порівнювати зображення на предмет схожості та відмінностей, знаходити послідовності і закономірності. Звичайно, всі завдання мають оригінальну ігрову подачу і відповідають віку 1+.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи