Видавництво «Ранок» радує своїми новинками щомісяця. А зараз ми пропонуємо познайомитися з улюбленими героями мультсеріалу «Щенячий патруль» в однойменній книжковій серії. Чотири книжки цієї серії «Щенята рятують…» виконані у вигляді коміксів. Такі видання підійдуть для маленьких діток, які ще не вміють утримувати увагу на великих текстах або повноцінному сюжеті. Це все поки складно для сприйняття малюка. Саме тому коміксами можна захопити дитину від 1 до 3 років.

shchenyachyy patrul_2

Книжки мають просту сюжетну лінію. Історії розкажуть про те, як хлопчик Райдер і його команда щенят приходять на допомогу в самих різних ситуаціях. Ця команда згуртована, найсильніша і працьовита. Саме тому щенята симпатичні всім, хто з ними знайомий!

shchenyachyy patrul_3

Книжки «Щенята рятують палтусів», «Щенята рятують вечірку», «Щенята рятують поїзд» і «Щенята рятують робопса Райдера» приємні для читання і корисні для розглядання. Якщо дитина не любить читати або тільки починає читацький шлях, комікси чудово підійдуть. Тут мало тексту, багато яскравих ілюстрацій і досить цікавий невеликий сюжет.

shchenyachyy patrul_4

Популярні герої мультфільму дуже подобаються малечі, тому що діти часто асоціюють себе з добрими і сміливими героями. Книжки серії «Щенячий патруль. Щенята рятують…» мають не тільки розважальний напрямок. У кожному сюжеті присутні хороші і погані речі. Автор акцентує увагу саме на хорошому. Тому книжки носять ще й виховний характер. Ми хочемо бачити в своїх дітях концентрат гарних людських якостей. Один із способів їх «наростити» — звичайне читання… з інтересом, із захопленням, з великим бажанням дійти до цікавого фіналу.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи