Дітям так подобається гратися, що про навчання можна забути… Але не в нашому випадку! Видавництво «Ранок» поспішає порадувати книжковими новинками для веселого навчання. Знайомтеся, серія книжок для вивчення англійської мови «Пограймо!» у великому форматі А4.

Pohraymo_2

Зрозуміла подача матеріалу, веселі завдання для розвитку творчих навичок, прості ілюстрації з мультяшними «зірками» Disney — ось простий рецепт для вивчення англійської мови без сліз та примушування. У книжках є сторінки з наклейками і розумні паперові «крильця», якими можна прикрити колонку з українськими словами і спробувати прочитати їх англійською мовою та перекласти. А ще розумні «крильця» можуть використовуватися в якості закладки, щоб не загубити потрібну сторінку.

Pohraymo_3

У кожній книжці серії «Пограймо!» є завдання різного ступеня складності. В залежності від того, ким є головний герой, буде розкриватися тема цього персонажа. Наприклад, в книжці про Ельзу діти будуть говорити про сніжинки, мороз, принцес і зиму… звичайно ж англійською мовою. А в книжці про доктора Плюшеву буде медична тематика (в дитячому розумінні цього питання).

IMG_6762_2 copy

М’яка обкладинка дозволяє вмістити книжки в будь-яку сумку, портфель або рюкзак. Вони легкі, тому дитина може взяти їх з собою в подорож, не обтяжуючи багаж зайвою вагою. Поповнювати словниковий запас можна скрізь… та, хоч в транспорті чи на пляжі. Головне, щоб книжки «Пограймо!» були завжди під рукою.

Pohraymo_5

Було помічено, що дітям дуже подобається малювати саме в книгах. Так вони доповнюють книжну реальність до свого рівня розуміння тієї чи іншої теми. У книжках цієї серії малювати можна й потрібно! Як то кажуть, кольорові олівці нам в допомогу. Вивчати англійські слова і займатися творчістю — це прекрасне проведення часу разом з дитиною, чи не так?

Pohraymo_4

То ж, приємного навчання разом з цікавою розвагою!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи