У наш час, одне з найболючіших питань у батьків – як навчити дитину любити книгу? Батькам треба додати немало зусиль, щоб пояснити своєму малюку, що книга може бути цікавішою і кориснішою ніж комп’ютерні ігри або мультики. І здавалось б, що сучасні видавництва мають зробити усе можливе, щоб допомогти у цій проблемі турботливим батькам. Але, як виявляється, у багатьох видавництв свій погляд на виховання дітей, у деяких випадках, навіть трішки шокуючий.

Почнемо нашу добірку «не дитячих» книг для дітей з дуже романтичної історії «Нова батькова дружина, яку звуть Роберт». Ця книга має допомогти дітям змиритися з тим, що хтось з батьків вступив до одностатевого шлюбу.

дивна книгадивна книга
дивна книгадивна книга

Американські психологи, як завжди, дуже турботливі і делікатні. Щоб пояснити дитині проблему алкоголізму в родині, вони видали книгу «Тато п’є, тому що ти плачеш».

дивна книга

Ще один «помічник» для батьків книга «Істерика як вірний засіб одержати те, що ти хочеш».Якщо ж до рук дитини якимось чином ця книга все ж таки потрапила, спробуйте заспокоїти свого малюка за допомогою книг «Твої нічні кошмари — не що інше, як реальність» і «Людина на Місяці насправді — сатана».

А автори наступної книги вирішили, що трирічна дитина вже повинна знати все про наркотики і написали книгу «Це просто травичка!». Головна героїня – маленька дівчинка, випадково «спіймала на гарячому» своїх батьків, які курили марихуану. Турботлива матуся вирішила розповісти своїй маленькій дівчинці, що таке наркотики і чому дітям неможна наближатися до них. Ось таке сучасне виховання.

дивна книга
дивна книга

А ось інший приклад дивацтва. На цей раз здивувала назва, яку автори обрали для дитячої книги про єгипетські піраміди, грецькі мавзолеї та інші міста поховання — «Де б ти хотів бути похований?». Назва наступної книги навіть не потребує коментарів – «Речі, які є у дітей багатих батьків, і які ти ніколи не отримаєш».

Витвір Савелія Різовского «Як цар пішов у дівчинки» — розповідає дітям про те, як легко і просто глава держави може скласти повноваження і «піти в дівчинки».

дивна книга
дивна книга

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи