Серія «Лагідні сторінки» поповнилася ще однією книжкою для маленьких читачів «Подарунок для Ліфі«. Гарне видання було випущено українською мовою у видавництві «Ранок». Історія від Квентіна Гребана розповідає про любов тата до своєї дитини, і про те, як важливо бути уважним до своєї сім’ї.

Lifi_2

«Подарунок для Ліфі» — одна з тих книг, з якою приємно проводити час перед сном. Чудові акварельні ілюстрації покажуть життя однієї мишачої родини. Одного разу у головної героїні, мишеняти Ліфі, настає День народження, і тато Арчибальд вирішує зробити цей день незабутнім. За два дні до цього, він відправляється в небезпечну подорож і потрапляє в неймовірну халепу. Але ні що не може перешкодити йому досягти своєї мети, адже Ліфі — найдорожче, що у нього є!

Lifi_3

На своєму шляху Арчибальд зустрів багато грізних великих автомобілів та злющих котів. Зрештою, тато маленької Ліфі потрапляє до рук Людини. Уже не сподіваючись повернутися додому, Арчибальд знайомиться з доброю людською дівчинкою. Вона-то і допомагає сміливому мишеняті дістатися додому. Мишача родина знову в зборі! Арчибальд повернувся прямо до Дня народження маленької Ліфі з чудовим подарунком! Що за подарунок, запитаєте ви? А це ви дізнаєтесь, прочитавши дивовижну книжку до останньої сторінки.

Lifi_4

Стільки пригод, стільки незабутніх моментів під однією обкладинкою! Ця книжка хороша і для особистої бібліотеки малюка, і в якості подарунка (доречна тема книги). «Подарунок для Ліфі» — доволі емоційна та душевна книжка з неймовірною кількістю ілюстрацій і зворушливих моментів.

Lifi_5

Читайте книжки, будьте ще ближче один до одного та нехай щасть вашій родині!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи