Граємо зі словами, написаними по складах – це ще одна цікава гра, яка допоможе дитині на шляху до читання.

Головна мета такої гри  — показати дитині, що букви та слова – це не пусті закарлючки, що вони мають зміст та означають конкретні предмети, і з ними можна грати так, як із знайомими іграшками.

Готуючись до гри, вам потрібно написати слова на окремих папірцях або роздрукувати їх на принтері. Щоб дитина не тільки бачила все слово, а і вчилася аналізувати його склад, ми будемо виділяти в ньому склади. Потрібно їх виділити так, щоб вони були цікавими для малюка. Небажано розділяти склади з допомогою тире, краще виділіть їх різними кольорами. При цьому не слід використовувати всі кольори веселки, це буде тільки зайвий раз відволікати вашого учня, візьміть два близьких за відтінками кольори, наприклад синій та голубий, або темно-зелений і світло-зелений та чорний. Напишіть слова таким чином: перший склад — синім, другий – голубим, і т.д. Але! Наголошений склад завжди виділяйте чорним, так як він «яскравіше» чується.

chutatu_1

Які слова слід писати на картках?

  • короткі (спочатку не більше 3-5 букв);
  • прості (бажано, ті які складаються з часто використовуваних літер, не використовуйте спочатку Щ и Ь, з ними познайомите малюка пізніше, коли він добре освоїть гру в цілому);
  • знайомі та цікаві малюкові.
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи