Тигреня в чайничку
Аплікації для дітей

Відомо, що дітям дуже подобаються книжки з чарівними малюнками, в яких деякі елементи висуваються, інші відкриваються, виїжджають або зникають. Тому зробіть аплікацію з «живими» елементами, в якій за основу послужить такий персонаж як Тигреня, котрий полюбляв сидіти в чайничку.

Вам знадобиться:
— кольоровий картон для основи,
— білий папір для роздрукування елементів,
— клей,
— ножиці,
— олівці, фломастери чи фарби.

Хід роботи:
Роздрукуйте шаблон чайного сервізу та розфарбуйте усі елементи. Підберіть картон улюбленого кольору та кольорові олівці, фломастери чи фарби, які будуть гармоніювати з кольором картону.
2

Закріпіть кришку чайника із заднього боку шматочком паперу так, щоб кришка з чайника не вискакувала, але в той самий час легко висувалася. (Додаткова смужка прикріплюється за допомогою клею біля горлечка чайника, зоб не дати змоги кришці висуватися повною мірою).

Потім «розставляємо» чайничок з чашками на картоні, виготовлюючи красиву композицію і приклеюємо деталі. Чайник змащуємо клеєм зі зворотного боку не повністю — лише ручку і носик. Чашки приклеюємо теж за контуром, щоб потім покласти в них паперові ложки.

Тепер всі елементи на місці й можна розфарбувати фон. Оберіть ніжні пастельні кольори, щоб сервіз не загубився на їх фоні. На кольоровому картоні можна також малювати білим олівцем.

Зразки дитячих робіт

3
4

Додаткові елементи до нашої картини можна також зробити в техніці аплікації Приклейте різноманітні фантики від цукерок або просто кольоровий папір.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи