Важко уявити повноцінний розвиток дитини без занять з пластиліном. Цей матеріал досить м’який, пластичний, має безліч кольорів, а основними його перевагами є можливість розвивати дрібну моторику рук, тактильні почуття, образне мислення, фантазію, логіку!

31239_
31239_1

  

Якщо дати малюку пластилін і не пояснити, для чого він призначений, чекайте на довгі хвилини зайнятості та експериментів. Дуже доречно, коли під рукою є книга з покроковим описом всіх дій, як «Лепим из пластилина».

  
Ця книга детально розповість правила роботи з пластиліном, види пластиліну, що існують взагалі, як мішати кольори та інше. В книзі представлено багато домашніх тварин, виліплених з пластиліну: коти та собаки, овечки та свинки, курочки та півники.

170266_600


Якщо дитині сподобався кіт, то будемо ліпити кота, ще раз кота, а вже потім і собаку можна… хоча, хто його знає.

170807_600

Кіт білого кольору та кіт коричневого дуже гарно виглядають, а якщо дати їм імена, то це будуть повноцінні домашні тваринки. Чому б не використати їх, як іграшки? І не має значення, хто ліпив – дівчинка чи хлопчик. Головне – це веселе заняття, яке розвиває ще й самостійність та посидючість.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи