Гра для маленького дитятка — це не тільки розвага, але й головний спосіб пізнання навколишнього світу. Кроха у віці від 6 до 12 місяців уже багато розуміє і їй хочеться не тільки спостерігати за іграшкою, а й гратися з нею самостійно, отримуючи нові знання.iграшки для малюкiв

1. Ігрові центри. Такі іграшки не тільки розважають малюків, а й дуже корисні, оскільки допомагають розвивати дрібну моторику, слухове і зорове сприйняття. Вони можуть включати в себе самі різні деталі: кнопочки, дзвіночки, гудки, циліндрики, шнурки, різні фігурки і т.д. Кроха з цікавістю вивчає таку іграшку.

2. Книги з тканини, пластику або картону. Діти дуже люблять перегортати таку книжку, тому бажано, щоб сторінки у неї були товстими, а картинки — великими. Корисно, щоб батьки розглядали картинки в книжках разом зі своїм малюком, показували і називали йому персонажів. Такі книги допомагають розвивати дрібну моторику, зорове сприйняття, розуміння мови.

3. Музичні іграшкі. Дуже корисні і захоплюючі, наприклад, дитяче піаніно. Малята із задоволенням натискають на клавіші окремими пальчиками або всієї долонькою. Грати можна сидячи, стоячи і навіть лежачи. В якості музичних іграшок для малюків можна використовувати різні шумові вироби, зроблені з підручних матеріалів.

4. Брязкальця. Дані ігри розвивають координацію рухів, слух, увагу. Це і різні іграшки-підвіски, брязкальця на ручці, на кільці, браслети, м’які брязкальця і т.д. Під звуки іграшки можна промовляти прості віршики.

5. Іграшки для ванни. Купання і гра відмінно поєднуються один з одним, тим більше що сьогодні існує величезний вибір спеціальних іграшок. Вони плавають, пищать, бризкають, є навіть іграшки-книжки, які можна прямо у ванній розфарбовувати крейдою. Зверніть увагу також на спеціальні ігрові центри для ванни, які кріпляться на присосках.

iграшки малюкiв

6. М’ячі. М’ячі у багатьох малюків — улюблена іграшка. На сьогоднішній день існує широкий вибір м’ячів різних розмірів, виготовлених з різних матеріалів. Варіантів гри з м’ячем досить багато. Так, маленькі діти дуже люблять підкидати м’ячі. Для цього найкраще підійдуть невеликі за розміром м’ячики.

7. Пірамідки. Особливо підходять для малюків в цьому віці пірамідки з трьома-чотирма великими кільцями. Гра сприяє розвитку координації руху, зору, пізнавальних здібностей, формує уявлення про розмір і колір предмета.

8. М’які іграшки. Малюки обожнюють м’які іграшки з наповнювачами. Граючи з ними, вони отримують інформацію про матеріали, з яких вони виготовлені. Дуже просто зшити таку іграшку самостійно. Для цього необхідно виготовити невеликий мішечок, наповнивши його горохом, рисом або інший крупою.

9. Іграшки з сюрпризами. Малюки люблять сюрпризи так само, як і дорослі, тому крихітка, напевно, буде в захваті від різних шкатулок і коробочок з секретами. Такі іграшки також легко виготовити самостійно. Вони розвивають пізнавальну активність, уяву, творчі здібності.

дитячі іграшки
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи