Експедиція в різні місця нашої планети — це так цікаво! Друзі, разом з видавництвом «Ранок» і чудовою книжковою новинкою «Подорож до дивовижного світу тварин», ми запрошуємо вас відвідати глибини океанів, безкраї пустелі, прекрасні гори і чудові рівнини. Ви познайомитеся з різними видами рослин, тварин і мікроорганізмів, що мешкають на нашій планеті. Вперед, до пригод!

Podorozh_2

Книга «Подорож до дивовижного світу тварин» була написана Бренданом Кірні в співавторстві з Анною Клейбурн. Видання великого формату можна назвати і віммельбухом, і енциклопедією, і довідником коротких фактів про тварин. Ця книга наочно і яскраво пояснює, що вони живуть всюди. На одному з розворотів ви побачите, як автор визначив кілька ареалів проживання, а наступний розворот проведе нас цікавим маршрутом через всі материки і океани.

Podorozh_3

Автори книжкового проекту

Геть нудні енциклопедії! Кожен розворот — це детальний малюнок, що показує тварин та їхнє місце проживання. Також є і короткий опис тієї чи іншої місцевості, цікаві факти про тварин і завдання на пошук звірів та птахів. Потрібно бути дуже уважним і не збитися з пошуків та підрахунку. А ті, хто не зміг виконати завдання, в кінці книги є сторінки з підказками.

Podorozh_4

Книга містить дивовижні факти про тварин, які допоможуть доповнити знання, та алфавітний покажчик, призначений для швидкого пошуку необхідної інформації. Книга універсальна для будь-якого віку: для самих маленьких — це прекрасний віммельбух; для молодших школярів — це цікава яскрава енциклопедія; для дітей старшого віку — це незамінний атлас в навчанні.

Podorozh_5

Друзі, пропонуємо вам погортати «Подорож до дивовижного світу тварин» для того, щоб зрозуміти, що з цією книгою ваш вільний час стане цікавим і насиченим новою інформацією.

Приємного читання, дорогенькі!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи