Всі ми, дорослі, колись в дитинстві збирали пазли. Це були плоскі зображення, що складались з безлічі шматочків, які потрібно було зібрати, дивлячись на картинку-зразок. Мати у себе пазл вважалося модним. Зараз пазлами нікого не здивуєш, але це така захоплююча гра, яка буде актуальна завжди. Вона розвиває пам’ять, дрібну моторику, образне мислення і логіку. А для самих маленьких наші виробники придумали абсолютно нову гру — об’ємні 3D-пазли.

244496_600

Новинка настільки сподобалася малюкам та їх батькам, що з’явилася ціла серія чудових м’яких пазлів для самих маленьких. Що ж являє собою гра? Давайте розглянемо її на прикладі «3D-пазл. Будиночок для корівки».

244877_600


Це сюжетний конструктор з досить великими частинами, розроблений саме для дітей молодшого та середнього дошкільного віку. У наборі два листа з деталями з ізолону, з двох боків покриті щільним лакованим картоном. Деталі міцні, яскраві і приємні на дотик. Щоб витягти деталь, досить лише видавити її основи, з чим можуть впоратися навіть маленькі дітки.

243756_600


У серії «Ізолонові 3D-пазли» є будиночок для зайченяти, екзотичні тварини, комахи, машини. Загалом, ігри будуть цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Зробивши ці чудові і легкі декорації, ви з дитиною можете придумати казку і пограти зібраними пазлами.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи