Коли дитина читає книгу, йому обов’язково знадобиться закладка, щоб відразу повернутися на ту сторінку, де він зупинився. І дуже часто діти, та й ми — дорослі, використовуємо замість закладки календарик (в кращому випадку) або якийсь фантик від цукерки, чи просто листочок, складений навпіл. Погодьтеся, не дуже гарно виглядає така закладка. Але це не біда! Ми приготували чудовий покроковий майстер-клас по виготовленню цікавої кутової закладки.


Отже, для виготовлення нам знадобляться дуже прості матеріали:

  • кольоровий папір;
  • олівець;
  • ножиці;
  • лінійка;
  • клей-олівець.
_MG_7014_2

З допомогою лінійки та олівця накреслимо квадрат. Його потрібно вирізати ножицями. Складаємо квадрат навпіл так, щоб вийшов трикутник.

_MG_7016_2


Тепер кінці трикутника загинаємо до середини, як показано на фото.


Розгортаємо загнуті кінці. Ми отримали трикутник з лініями згину. Оскільки у нас трикутник — це складений навпіл квадрат, то ми відділяємо одну вершину трикутника і згинаємо навпіл, щоб кінчик торкався основи трикутника.

_MG_7016_4


Далі, кінці трикутника завертаємо за зігнуту вершину трикутника і отримуємо таку кишеню. У нас вийшла основа закладки.

_MG_7016_5


А тепер, перевертаємо основу і наклеюємо деталі — оченята, зубки, язичок. Наша закладочка готова!


Така закладка одягається на кут книжки. Вона буде дбайливо захищати куточки улюбленої книжки. Закладка може бути зроблена дитиною віком 3-4 років, звичайно під керівництвом мами, яка підкаже, як складати основу закладочку.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи