Зараз все частіше зустрічаються діти, які в три роки вміють читати, у п’ять — писати, а в школу йдуть, вже практично повністю освоївши програму початкового навчання. Але все-таки багатьох батьків продовжують мучити питання, а чи треба вчити малюка з раннього віку, чи не зашкодить йому це, чи не позбавлять вони його дитинства?

Фахівці з раннього розвитку в один голос стверджують: «Чим раніше — тим краще». В принципі починати займатися з малюком треба з самого народження, буквально з перших тижнів, а от навчати за допомогою розвиваючих методик можна вже з півроку. Багато батьків дивуються і не розуміють, навіщо потрібно вчити малюка, який ще нічого не вміє. Але вони не праві.

Піврічний малюк уже багато чого вміє і знає: він чудово повзає і намагається самостійно сидіти і вставати, спираючись або чіпляючись за будь виступи, відгукується на своє ім’я, починає розрізняти «своїх» і «чужих», із задоволенням маніпулює іграшками, лепече, тобто всіляко намагається пізнавати навколишній світ, причому використовує для цього всі органи чуття, його улюблені заняття: подивитися, поторкати, лизнути, послухати, понюхати. Тому саме в півроку найкраще починати розвивати малюка, використовуючи книги для раннього розвитку дітей, адаптовані і спрямовані виключно на це.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи