На сторінках цієї симпатичної книги живе звичайний бобер з незвичайним хобі. Знайомтеся, це Кастор. Він любить займатися садівництвом і дуже смачно готує за бабусиними рецептами. Так-так, у Кастора теж є бабуся. А ще у нього «золоті» лапи, тому в його будинку все справно, в кімнатах чисто і смачно пахне на кухні. А як він доглядає за своїми грядками! Будь-яка господиня захоче дізнатися більше про секрети цього милого бобра.

Kastor_2

Ларс Клінтінг зі Швеції перш ніж стати дитячим письменником, був звичайним теслею. Головним персонажем його історій є бобер Кастор, який, як і письменник, любить, щоб все було правильно. Книжки з Кастором переведені на двадцять мов світу і є справжнім надбанням дитячої класичної літератури Швеції.

Kastor_3

У цій книзі Кастор святкує свій День народження. З самого ранку зі святковим настроєм і привітаннями до нього прийшов друг Фріппе. Персонажі книги дуже милі і добрі, а ілюстрації з їх участю є на кожному розвороті книжки. Ми побачимо величезну кухню Кастора і навчимося кулінарним премудростям. До речі, за його рецептом дійсно можна спекти смачний пиріг!

Kastor_4

Кастор знає про квасолю все: як її виростити, почистити і зварити, щоб вона була смачніше всього на світі! Особливий кулінарний секрет — шматочок вершкового масла. Про це Кастор ділиться зі своїм молодшим помічником Фріппе. Безліч секретів будуть корисні і батькам, адже Кастор — на всі лапи майстер!

Kastor_5

Формат книги «Кастор — на всі лапи майстер» дозволяє поставити її на одну полицю з великими книгами формату А4. Тверда обкладинка, симпатичні детальні ілюстрації покажуть малюкові, що своїми руками можна зробити багато корисних речей для дому. Прості і зрозумілі розповіді про Кастора і Фріппе стануть улюбленими з першої сторінки!

kastor_6

Ларс Клінтінг — автор книжок про Кастора

«Кастор — на всі лапи майстер» — улюблена книжка багатьох українських діточок. Даруйте дітям незвичайні історії і враження, які допоможуть краще пізнати цей світ.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи