У видавництві «Ранок» з’явилася нова серія для самих маленьких «Разом з татом». Автором чудових пізнавальних книжок є Анна Обіолс (дитяча письменниця з Іспанії), а ілюстрації до них написав чудовий художник Субі, який працює з нею в парі. На їхньому рахунку кілька всесвітньо відомих дитячих видань, маса благодійних заходів і велика кількість нагород і премій за неоціненний внесок у дитячу літературу.

Razom z tatom_2

Субі та Анна Обіолс

У серії «Разом з татом» ви знайдете кілька книжок українською та російською мовами: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету», «Як ми з татом будували хатину». А Геннадій Меламед, перекладач проекту, адаптував текст для українських діточок. Насправді, для дівчат видавці випускають дуже багато різних книжок. Ця ж серія швидше призначена для хлопчиків і їхніх татусів.

Razom z tatom_5

У кожній книжці діти дізнаються, що можна побудувати разом з татом. Історії показують, які інструменти і деталі потрібні для конкретного заняття. Наприклад, для побудови човна потрібні дошки, молоток та інші теслярські інструменти. У книжці малюк знайде розворот зі схемою корабля, навчиться малювати піратський прапор. А ромір човна чи хатинки зовсім не важливий. Головне — зробити його разом з татом.

Razom z tatom_3

Серія «Разом з татом» дуже грамотно вибудована. Сюжет починається з того, що дитина малює те, що вона хоче — будиночок, човен, ракету, машинку. Потім малюк просить тата допомогти зробити те, що було намальовано. Виявляється, з татом можна зробити все що завгодно. Адже він краще мами розбирається у всіх чоловічих справах — теслярній майстерності, механіці і електроніці.

Razom z tatom_4

Кожна сторінка книжки має великі детальні ілюстрації для розглядання, а сюжет має чіткий психологічний підтекст. Для гармонійного розвитку дитини спілкування з татом дуже важливе. Книжки з цієї серії зроблять дружбу тата і дитини ще міцніше і додадуть в відносини нові ідеї для спільного проведення часу.

Читайте книжки для натхнення, для генерування нових ідей, для творчості і відпочинку.
Приємного читання!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи