Для маленької дитини все, що відбувається навколо — нова, цікава, суцільна подія. А завдання кожного люблячого батька — відповідально підійти до розвитку своєї дитини. Потрібно допомогти малюкові пізнати навколишній світ ближче і відповісти на сотні «чому». Мініатюрні книжечки із серії «22 картинки» від видавництва «Ранок» — прекрасні ігрові посібники для вивчення тварин і їх дитинчат, пір року, різних професій, режиму дня тощо. Давайте почнемо вчитися, граючи в картинки і слова.

22 kartinki_3

Варто відзначити, що серія «22 картинки» випущена двома мовами – українською та російською. Ці міні-енциклопедії для самих маленьких виконані з міцного картону (на випадок, якщо захочеться спробувати книжечку на зубок), з масою ілюстрацій і великим шрифтом! Відкриваючи кожну сторінку, малюк побачить велику картинку, а мама прочитає логічний підпис до неї.

22 kartinki_4

Методика такого навчання проста і досить ефективна. Малюк вивчає не тільки картинку. В його поле зору потрапляють слова, які запам’ятовуються і відкладаються до «кращих часів». Пам’ять дитини дивно пластична і гнучка. Подивившись на яскравий образ, який її вразив, дитина запам’ятає все, що з цим пов’язано. Згадайте хоча б, як швидко діти схоплюють музику і репліки з мультфільмів. Вони це роблять не спеціально. До них начебто все це прилипає.

Завдяки книжкам із серії «22 картинки» ви зможете підкоригувати зорову пам’ять дитини і розвинути образне мислення. Граючи в 22 картинки, дитина віком 2 років стане впізнавати предмети і тварин, а діти старше 3 років дізнаються, чим зима відрізняється від літа, і чому потрібно вмиватися, чистити зубки два рази на день тощо. А якщо до 22 картинок ви ще додасте легкі завдання, то ефективність зорового мимовільного сприйняття значно підвищиться. Нехай дитина не просто розглядає картинку з твариною. Запропонуйте йому знайти вічка, вушка, лапки; попросіть озвучити тваринку і знайти йому дитинча. У цьому випадку мозок дитини починає активно працювати і запам’ятовувати в два рази більше.

Кожна книжка з серії «22 картинки» виконана з міцного картону форматом 9,6х13,8 см, має 24 сторінки з кольоровими ілюстраціями. Підходить для дітей віком від 2 до 4 років.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи