Сучасний світ вимагає від нас глибоких знань і творчого підходу до своєї роботи. Ці якості не виникають просто так. Вони виховуються з раннього дитинства та є результатом комплексного підходу до виховання та розвитку дитини. Без якісних, популярних видань не обійтися батькам та вихователям на нелегкому шляху пошуку найкращих методик та ефективних засобів розвитку. І батькам, і вихователям ось уже восьмий рік поспіль надійно допомагають розвивальні збірники серії «Навчалочка». На цих книгах уже виросло ціле покоління дітей.

навчалочка

Чому ж «Навчалочка» настільки популярна? Тому що вона успішно справляється зі своїм головним завданням — допомагає якісно розвивати дитину і готує її до наступних етапів навчання. Прості, зрозумілі і, головне, ефективні вправи дають можливість організувати заняття як удома, так і в групі дитячого саду або розвивальної школи. З кожним виданням збірники стають кращими і сучаснішими.

Які книги входять у серію?

Основні збірники завдань «Навчалочка». Це найповніші збірники, підготовлені спеціально для занять із малюками певної вікової групи (2-3 роки, 3-4 роки, 4-5 років, 5-6 років). Цікаві й різноманітні вправи збірників, які охоплюють увесь програмовий матеріал, допоможуть батькам вдосконалити розвиток дитини та підготувати її до наступного етапу навчання. Черговий тираж популярних розвивальних посібників – це вже 15-те їх видання! Що, безумовно, свідчить про високу ефективність та визнання серед батьків і вихователів.

Оновлені видання виконані у новому сучасному дизайні й доповнені актуальними завданнями для малюків, серед яких творчі вправи, нові завдання із розвитку моторики, мовленнєвих навичок, уяви тощо, а також пояснення основних понять пізнавальної сфери. Завдяки виконанню цікавих вправ та завдань, дитина засвоїть базові знання з усіх напрямків, включаючи математику, письмо, розвиток мовлення і навколишній світ.

тесты

Збірники «Навчалочка. Тести». За допомогою цих збірників батьки зможуть визначити, чи достатньо у дитини знань і умінь для свого віку. Книги допоможуть не лише протестувати дитину, а й «підтягнути» можливі «прогалини» у знаннях. «Тести» рекомендовані як доповнення до книг серії «Навчалочка» для контролю знань малюка. Спеціально для батьків у кожній книзі: рекомендації щодо виконання завдань, матеріал для додаткових занять та ігри. Кожному віку — свої тести!

заняття з мамою

Збірники «Навчалочка. Заняття з мамою». Це додаткові збірники завдань зручного «кишенькового» формату. Вони допоможуть із користю зайняти дитину вдома, в дорозі, на дачі. Є чудовим доповненням до книг серії «Навчалочка».

Незабаром серію буде продовжено наступними виданнями — «Навчалочка. Підготовка до школи» та «Навчалочка. Англійська»

Рекомендуємо серію «Навчалочка», як комплекс видань для якісного та результативного розвитку дітей дошкільного віку.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи