Настала осінь. Гуляти по три години поспіль нам вже холодно. Прийшов час повертатися до наших занять. Я знову думаю і міркую, як нам займатися, чому вчитися і що робити.
Для початку ми вирішили повернути дні-монтессорі. Вибрали понеділок. Буду намагатися робити заняття однаково цікавим і для Яни і для Матвія.

Провели перше заняття в понеділок. Я зробила висновки, що Матвію потрібно або більш складне завдання, або більше за кількістю. Матвій з легкістю все виконав. Буду шукати ідеї монтессорі для більш старших дітей. Яна теж зробила все, але робить все в два рази повільніше.

1

1. Заняття з сірниками.
Ми з сірників складали геометричні фігури, сонечко, будиночок і людину. Людину діти попросили приклеїти. На диво зробити чоловічка виявилося для дітей легше, ніж квадрат або трикутник.

2

2. Складали ганчірочки. Матвій зробив все легко і швидко, Яна старається, Матвій їй допомагає.

3. Переливання води з однієї пляшки в іншу. Обидва молодці, швидко і легко впоралися. Переливши один раз повільно і акуратно, стали робити це швидко, в результаті половину вилили. Прибралися за собою.

4. Трубочки в коробочки за кольорами. Тут проблем немає, все добре виходить.

3

5. Перекладання щипцями дрібних іграшок. Матвію дуже сподобалося. Він переклав всі свої іграшки два рази, після чого допоміг Яні. Яна сиділа довго, їй поки важко, не може зрозуміти як правильно тримати щипці.

6. Пересипання гороху ложечкою. Матвій зробила за три хвилини, а Яна сиділа 10 хвилин. Тут Матвію чекати набридло і він пішов грати.

4

7. Вимити пісочні іграшки. Всім цікаво і всі були раді, а я перестала думати на тему: «Потрібно вимити іграшки для піску і прибрати частину з них до літа.» Може наступного разу дати помити дитяче взуття?

5
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи