Якщо дитина ще не вміє малювати, то книга з наліпками підготує його до творчого процесу. Адже дуже важливо розвинути дрібну моторику дитини для того, щоб він міг правильно тримати олівець чи пензлик, а маленькі наліпки якраз сприяють цьому.

proxy.imgsmail.ru

Видавництво «Ранок» пропонує унікальну серію для самих маленьких «Мозаїка з наліпок». З цими книжками кожен батько цікаво, весело та корисно проведе час зі своїм малюком. Гра спокійна і підійде для вечірнього часу, коли дитині вже пора відпочивати, а сон все ніяк не приходить.

proxy.imgsmail.ru3_1

Кожне видання з цієї серії має свій геометричний малюнок — коло, квадрат або трикутник. У книжці є кілька сторінок з наклейками геометричної форми і кілька сторінок з малюнками під ці наклейки. Суть в тому, що кожну наклейку потрібно відліпити від основи і приклеїти до малюнка, заповнюючи порожній простір, мов би зафарбовуючи його. Сторінки книжок гладенькі і ламіновані, тому наклейками можна грати нескінченно — вони легко переклеюються.

proxy.imgsmail.ru4

Дуже важливо в ігровій формі вчити з дитиною не тільки форми, але і кольори. Серія книг «Мозаїка з наліпками» призначена для процесу непомітного навчання у грі. Кожна книжка має 8 сторінок, м’яку обкладинку і недорогу вартість. Але найголовніше — цінність ідеї — малюк полюбить творчість з найменших років! Серію можна детальніше подивитися на нашому сайті-партнері Zlatka.com.ua

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи