Кожна дитина пізнає світ через гру і навчається також через гру, та чим яскравіша гра, тим навчання проходитиме успішніше. Та як гра може допомогти в навчанні читанню? Дуже просто! Ваша дитина уже знайома з літерами, скажете – ні, авжеж знайома! Вона бачила їх на кубиках, на картках, на різних іграшках, які її оточують. Маленькі діти дуже швидко засвоюють інформацію, та щоб запам’ятовування проходило скоріше, інформація повинна бути яскравою.

Навчаючи дитину читати, запропонуйте їй гру «Чарівний потяг».

parovozyk_0.jpg

Дуже проста в приготуванні, вона обов’язково сподобається вашому дитяті. Все що вам потрібно це: кольоровий картон та картки з літерами і малюнками.

Процес приготування:

Потрібно вирізати із кольорового картону потяг з вагонами, вагони повинні бути такого розміру, як картки з літерами, які у вас є.

SONY DSC

Краще буде якщо картки будуть не дуже великі (максимально 10*10 см.), якщо таких не маєте, то підготуйте також і картки. Картки можна придбати окремо в будь-якому дитячому магазині, там їх зараз велика кількість.

Процес гри:

Потрібно розмістити на столику перед дитиною потяг з вагонами, посадіть у кожен вагон по одній літері та запропонуйте дитині обрати друзів цим літерам.

parovozyk_2

Друзями можуть бути будь-які слова, в яких зустрічаються ті букви, які сидять в вагонах. Дитина повинна знайти їх на картках та посадити в кожен вагон. Наприклад, в вагоні з літерою А можуть сидіти Апельсин, АличА, вАзА; з літерою Б – Банан, автомоБіль і так далі.

Така весела гра принесе задоволення як дітям так і батькам та чудово закріпить та систематизує уявлення дитини про перші букви в словах. А щоб приготування було цікавішим, запропонуйте дитині вам допомогти.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи