Ще один вельми цікавий підхід у вивченні літер – це гра з літерами із фетру.

Фетр – це такий матеріал як повстина, тільки набагато м’якіший. Сучасні майстрині виготовляють з нього різнокольорові, дивовижно-цікаві літери для малюків. Шорсткий та одночасно м’який фетр – це не тільки розвиток мілкої моторики, але і фантастичне запам’ятовування літер. Діти, граючи з такими літерами, хватають все «на льоту»! Яскраві та «м’яко-колючі» букви із фетра – це цікава гра та розвиток для вашого малюка!!!

Процес гри: покажіть дитині літеру, розкажіть про неї, дайте її потримати. Буде добре якщо дитина проведе по ній пальчиком, наче пише її. Для різноманіття, можна грати у схованки, хай літера, яку ви вивчаєте сховається, а малюк її спробує найти, постійно повторюючи її назву, так запам’ятовування пройде швидше та цікавіше. Такі ігри відносять до тих, які тренують мілку моторику, сприяють розвитку пам’яті та навчають.

Такі літери можна виготовити самостійно, а бо ж придбати. Величезна кількість їх продається в інтернеті. Яскраві, різнокольорові, з вишивкою, на різний смак. Можна придбати тільки літери, або ж літери з різними звірятами для зацікавлення малюка.

Звірі

fetr_1

Літери

fetr_2

Алфавіт

fetr_3
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи