Милі і такі знайомі віршики Агнії Барто подобаються і дорослим, і дітям. Вони легко запам’ятовуються та у виконанні маленьких дітей звучать дуже зворушливо. Це не просто віршики. Маленькі історії про дівчинку Таню або маленького бичка носять і повчальний характер, і розважальний.

В книжці «Зайчик у вітрині» віршики дуже різні, тому їх цікаво читати знову і знову. Вона випущена українською мовою, та має тверду обкладинку. Кожна сторінка оригінально проілюстрована: якщо брати розворот, то малюнок переходить з однієї сторінки на іншу, продовжуючи суть вірша. Малюкам будуть зрозумілі яскраві образи в малюнках талановитої художниці Соні Карамелькіної.

Агнія Барто (автор) та Соня Карамелькіна (ілюстратор)

Агнія Барто почала писати ще в шкільні роки. Її іронічні замальовки смішили всіх, а коли Луначарський почув гумористичні вірші юної письменниці, порадив зайнятися дитячої поезією професійно. Гетель вийшла заміж за Павла Барто, віднесла свої рукописи до видавництва, і в дев’ятнадцятирічному віці писала вірші для відділу дитячої літератури під звучним ім’ям Агнія Барто.

Її праця була гідно винагороджена спеціальною державною премією. Агнія Барто за своє довге творче життя випустила близько 150 дитячих книг. Нею були написані і сценарії до дитячих фільмів. А на її віршах виросло не одне покоління.

У книжці «Зайчик у вітрині» оселилися відомі віршики про Бичка, Таню, Зайчика, колискова про Слона, Вантажівка, Літак тощо. Книжка підійде для дітей від 0 і старше. Багато батьків і без книжки читають вірші напам’ять, але крім тексту дитині потрібні і картинки, а в розмові з дитиною важливо вести діалог. Саме тому ви можете разом розглянути деталі малюнка, переказати історію і вивчити віршик в ігровій формі. Ви зробите правильний вибір, коли книга з’явиться на поличці в дитячій кімнаті. «Зайчик у вітрині» підходить для дітей від 0 років.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи