Віммельбух — одина з найсучасніших методик для розвитку мови маленької дитини. Весь парадокс віммельбуха — у великій кількості детальних ілюстрацій і в мізерній кількості тексту або його повній відсутності. Давайте розглянемо з вами віммельбух з невеликими текстовими вставками «Де порося Еміль» від видавництва «Ранок».
Історія про маленького порося випущена українською мовою. Книга досить велика і одягнена в тверду обкладинку. Кожна сторінка — це феєрверк яскравих ілюстрацій, які не можуть залишити байдужою жодну дитину. Діти просто обожнюють розглядати дрібні малюночки і придумувати різні історії про персонажі, яких там просто безліч. Книга-віммельбух — це дивовижний концентрат графічного гумору, який зрозуміють і дорослі (якщо звичайно вони знайдуть трохи часу на розглядання картинок).
Магія віммельбуха проста і дуже дієва! Розглядання дрібних деталей розвиває в дитині уважність, образне мислення, концентрацію відразу на декількох об’єктах. При цьому, малюк легко вчиться рахувати і тренується говорити, поповнюючи словниковий запас. В принципі, в такій книзі можна простежити логічне наповнення, але в основному, вона спрямована на просторову уяву.
Про що йдеться в книзі: порося Еміль сьогодні дуже зайнятий! Він повинен встигнути зробити багато невідкладних справ: запросити на новосілля всіх своїх друзів і поговорити з кожним особисто. Навіть високі гори, дрімучий ліс, пляж і міські джунглі не зупинять непосидючого порося. А вам, юні читачі, потрібно знайти Еміля в цьому різноманітті персонажів і допомогти йому.
Завдання книжки «Де порося Еміль» — допомогти дитині в пошуках маленького поросятка. Він може сховатися де завгодно: серед своїх друзів, на пляжі, в лісі і навіть у цирку. Поки малюк буде шукати непосидючого порося, він перезнайомиться з усіма жителями цієї чудової книги. Крім відомих тварин на сторінках живуть вампіри, лісовички, Лохнеське чудовисько і навіть русалки.
Одним словом, дайте «Де порося Еміль» в руки маленькому читачеві, і він придумає свою казку, а може і дві.
Приємного проведення часу і легкого вечірнього розглядання картинок!