Його творами зачитуються діти від 2 до 102 років, за його книжками знімалися фільми, що завоювали нагороди на фестивалях, його знають і люблять досі … Всеволод Нестайко — сучасний класик дитячої літератури!

banner-nestayko

В юності майбутній письменник закінчив філологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка. А слідом за цим працював у журналах «Дніпро», «Барвінок», «Молодь», «Веселка».

Ідея написати свою першу дитячу книгу прийшла в той час, коли Нестайко працював уже в редакції журналу «Барвінок». З самого дитинства Всеволод мріяв швидше вирости: стояв по дві години під проливним дощем і рано лягав спати. А коли виріс і подорослішав, зрозумів, що хоче назад у дитинство. Ось тоді він і вирішив, що варто писати весело і смішно виключно для дітей.

Кожен твір письменника — це повернення в шкільні часи. Всеволод Зиновійович говорить, що побути дитиною йому завадила війна, тому в своїх книгах він хоче досміятися і догратися. Кожна книжка письменника пронизана чудовим дитячим гумором, адже він так вирішив — спілкуватися з дітьми тільки на зрозумілій їм мові. Результат очевидний — його твори перекладені на 20 мов світу, а книга «Тореадори з Васюківки» стала основою до фільму, який згодом завоював престижну премію на міжнародному фестивалі.

Чудові історії про друзів, літо, сонячних зайчиків на озері, про найвище дерево — «Тореадори з Васюківки» читає не одне покоління. Дорослі, хто виріс на цій книзі, хором скажуть: «Книга на всі часи!». Рекомендується читати виключно в оригінальному виконанні, українською мовою!

тореадоры

Перевернувши останню сторінку книги, я подумала про те, що занадто швидко вона закінчилася. Читається на одному диханні! Мої думки повернулися тепер до автора твору — це неможливо написати, не маючи таланту! Книги для дорослих однотипні, оскільки більшість авторів користуються прийомами один одного, можуть взяти шматок сюжету і переробити під себе. А ось дитячі письменники — це інше. Дітей неможливо обдурити!

Серія «Дивовижні пригоди в лісовій школі» підійде тим діткам, які тільки збираються йти в школу. Добрі і повчальні історії допоможуть вашій дитині справитися з острахом йти в школу або садок. У книзі описуються принципи дружби і допомоги один одному, а пригоди двох друзів «не-розлий-вода» та їхніх однокласників захоплюють з першої сторінки. Кумедні випадки і дивовижні імена героїв — є з чого по-доброму посміятися в цих книгах.

«Чорлі», «Чарівні окуляри», «Олексій, Веселесік і жарт-птиця» — казки, які мають чудовий захоплюючий сюжет і мудрість думки. Написані з гумором історії читаються легко і з великим задоволенням, як дітьми, так і дорослими. В них примхливі малюки стають розсудливими, добрими і розуміючими, а старші діти за допомогою дружби і взаємодопомоги заслуговують повагу і стають найщасливішими.

Друзі, читайте своїм малюкам якісну дитячу літературу, перевірену часом! Що може бути краще барвистих, веселих, захоплюючих дитячих книг, які можна використовувати в якості подарунка!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи