Слід починати навчати дитину рахувати в самому ранньому віці. Навіть якщо здається, що малюк ще зовсім нічого не розуміє, на підсвідомому рівні у нього вже буде будуватися основа для вивчення математики в майбутньому. Оточіть малюка числами, нехай вони будуть скрізь, чим частіше він буде їх бачити, тим швидше запам’ятає.

Найперше, що необхідно зробити, це обрати спосіб, яким можна привернути увагу малюка, бо, згідно віку, це зробити не просто. Обравши цікавий  та яскравий спосіб вивчення, та притримуючись послідовності, навчання буде швидким та легким. Звісно не образу, але з часом результат буде дуже помітним.

Обираючи спосіб навчання, зверніть увагу на яскраві картки з цифрами та малюнками. На них зображені цифри від одного до десяти та намальовані різні предмети чи тварини, які треба порахувати. Таким чином, дитина бачить цифру та має можливість порахувати зображення. Наприклад, одному відповідає одна пташка, двійці – два слоника і т.д. Малюк не тільки запам’ятовує числа, але й вчиться розуміти скільки це один, два чи три.

Одна пташка

naucit_1

Два слоники

naucit_2

Три крокодили

naucit_3

Чотири рибки

bb3a_3

П’ять ягнят

2563487459_2

Шість ведмежат

naucit_5

Сім шматочків пирога

8664990_1

Вісім пчілок

naucit_7

Дев’ять пчілок

veselyiy_4

Десять банок варення

8664996_4

Порада: не слід показувати малюкові всі картки, робіть це поступово, нехай це буде дві картки на тиждень.

Для перевірки, можна інколи пропонувати малюкові таку «Таблицю для рахування»

naucit_10

Нехай ваше навчання з дитиною приносить вам обом масу задоволення. Бажаємо успіхів!!!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи