Сім’я новинок від видавництва «Ранок» поповнилася чудовими книжками для дівчаток! До серії «Для маленьких дівчаток» входить чотири книжки: «Одягни ляльку», «Маленька принцеса», «Ідемо до магазину» і «Маленька господиня» українською та російською мовами. Ці книжечки просто призначені для юних леді. Ошатна обкладинка, яскравий зміст і цілий розворот гарнючих наклейок дуже швидко захоплять дівчаток.

Dlya divchatok_2

Багаторазовими наклейками можна користуватися дуже довго. Наприклад, якщо просто хочеться переклеїти наклейку на іншу сторінку, якщо наклейка не відповідає картинці із завдання, якщо наклейку хочеться переклеїти в іншу книжку цієї серії. Якщо власний сюжет історії передбачає багаторазові наклейки з іншими зображеннями, їх теж можна переміщати з книжки в книжку. Передбачуваний вік маленьких читачок — 2 роки і більше. Якщо дівчинка постарше і знає букви, вона може вчитися читати саме по цим веселим книжкам. Тексти в книжках коротенькі, тому дитина не втомиться, а гарні ілюстрації тільки підігріють інтерес до читання. Крейдовані сторінки приємно перевертати і вони набагато міцніше простого паперу.

Dlya divchatok_3

З цих книжок ваша донечка дізнається, як допомогти мамі по господарству, побуває в ролі принцеси і познайомиться з веселим дракончиком, а ще навчиться одягати своїх ляльок, поєднуючи різні види одягу. Будь-яка дівчинка любить ходити по магазинах і купувати різні цікавинки. У книжці «Ідемо до магазину» сюжет розгортається серед полиць з різними товарами. Як не заблукати і купити все необхідне — про це яскраво і весело розповідає книжка.

Dlya divchatok_4

Бюджетний варіант якісно виконаної серії дитячих книжок влаштує і батьків, і вихователів. Симпатичні книжки «Для маленьких дівчаток» чудово підійдуть для поповнення дитячої бібліотеки в групі ДНЗ.

Сподіваємося, що ця серія вам сподобається!
Приємних покупок і веселого читання!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи