Знайомтеся, це серія книжок для творчості і розвитку «Розфарбуй, Наклей, Пофантазуй». В творчих альбомах діти зможуть проявити свої креативні навички і напрацювати нові (наприклад, дрібну моторику, логічне мислення, посидючість). Варто тільки відкрити книжку, і захочеться зануритися в творчий процес, поки не перевернеш останню сторінку.

Disney Junior_2

Фахівці видавництва «Ранок» знають, чому мультяшні герої стають такими популярними серед дітей. Вся справа в тому, що персонажі не тільки рухаються в кадрі. Вони навчають наших дітей по-різному реагувати на складності, які можуть виникнути на їхньому життєвому шляху. Тому, батькам варто звернути увагу на мультфільми, які дивляться їхні діти, щоб мати можливість вчасно коригувати інфо-потік. Так ось, таким незамінним помічником і «коректором» виступає харківське видавництво «Ранок».

Disney Junior_3

Набридли нудні «развивашки»? Тоді вам сюди. Ельза, лікар Плюшева, Мінні Маус і багато інших героїв мультиків допомагатимуть дітлахам малювати, рахувати, писати, наклеювати різні стікери відповідно до завдань. А ось завдання, які є на кожному розвороті творчих альбомів, досить цікаві і зовсім не нудні. Ви не побачите одноманітних уроків, адже ми будемо розвивати творчі та математичні задатки одночасно. Ну, і яка нудьга може бути, коли в кожній книжці зібрано від 40 до 70 наліпок!

Disney Junior_5

А зараз буде звернення до батьків. Друзі, будь-який «золотий та крутий» зошит або книжка здадуться нудними, якщо не буде особливого випадку, атмосфери чи настрою. Можна влаштувати малювальну «вечірку» для малюків з купою таких зошитів, олівців і фруктів. Буде і весело, і пізнавально. Зараз є практика дарувати міні-презенти запрошеним гостям (цукерки або сувеніри). Нехай таким подаруночком стане будь-яка книжка з цієї серії.

Disney Junior_4

Бюджетна серія «Розфарбуй, Наклей, Пофантазуй» — реальний подарунок для дітей молодшого віку і випускників дитячого садочка. Впізнавані персонажі мультфільмів роблять серію популярною і затребуваною. Круто, коли у дитини є не тільки «серйозні» книжки в твердій палітурці. Хочеться іноді і подуріти ось в таких альбомах.

Приємних вам творчих посиденьок!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи