КнигоСерія «Моя казкотерапія» має потужний виховний ефект. Діти дуже емоційні і зовсім не знають, які наслідки можуть бути від прояву активних емоцій жадібності, злості або невпевненості в собі. Дуже важливо вчасно направити емоції дитини в правильне русло. І є один простий шлях — читати книжки з серії «Моя казкотерапія» від автора з Харкова Анастасії Альошичевой і чинного психолога Олександри Демченко.

Для Анастасії Альошичевої написання дитячих книжок стало особистим ідейним проектом. В її казках немає поганих героїв, тоу що їх не буває зовсім. Існує погана поведінка, тому що, наприклад, у «поганця» немає друзів, він із заниженою самооцінкою або він просто хоче всім сподобатися.

Віслючок Вухань
Випущена українською мовою, для дітей 3-5 років

moya kazkoterapiya_2

Маленький герой обожнює підслуховувати чужі розмови. Таке буває і у дітей. Але як пояснити малюку, що ця погана звичка ні до чого доброго не приведе? Віслючок навіть не розуміє, чому підслуховувати недобре. Друзі та батьки головного героя допомагають йому справитися з цим недоліком. Історія показова і дуже цікава. Діти завжди асоціюють себе з головним героєм — приміряють на себе всі його переживання, достоїнства і недоліки. Тому, якщо ви помітили за своєю дитиною звичку підслуховувати, негайно почитайте йому цю казку!

Будь собою
Випущена українською мовою, для дітей 3-5 років

moya kazkoterapiya_3

Ваша дитина не впевнена в собі, часто наслідує комусь або час від часу плаче і замикається в собі, саме час для спеціальної казки. Маленьке кошеня Черниш так переживав, що ні на кого не схожий, що його мамі довелося переконувати його у зворотному. Як показати індивідуальність малюка, його неповторність, доброту і унікальність, розповість автор книги. Ця історія ще й про те, як не втратити себе і зробити так, щоб оточуючі швиденько тебе полюбили. Безліч прихованих порад зрозуміє будь-який батько. Наше завдання — красиво і зрозуміло подати матеріал, а ваша, як батька — застосувати поради психолога на практиці.

Запаслива білочка
Випущена українською мовою, для дітей 3-5 років

moya kazkoterapiya_4


Жадібність — це добре чи погано? Чому настає момент, коли контактний і завжди добрий малюк перетворюється в Жаднюгу з великої літери? І що при цьому робити батькам? Казка вам в допомогу! Маленька білочка робила запаси горішків та жолудів, але николи і ні з ким не ділилася. Тільки одного разу вона змінила свою поведінку… Хочете дізнатися чому? Скоріше ж відкривайте книжку!

moya kazkoterapiya_5

Дивовижні історії книгоСеріі «Моя казкотерапія» допоможуть дитині впоратися з будь-якими емоційними подіями. Професійні поради авторів адаптовані для дитячого сприйняття, тому герої казок стануть добрими друзями на час виховного процесу.

Приємного і корисного вам читання!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи