Дружба буває різна і, часом, така несподівана. Ми, люди, дружимо між собою і розуміємо, що друг завжди підтримає, зрозуміє, прийде на виручку, коли нам погано і порадіє, коли все добре. У тваринному світі дружити можуть тварини абсолютно не схожі один на одного. І це дивно! Як тварина і комаха дружать і при цьому розуміють один одного? Чому різні види тваринного світу піклуються одне про одного і навіть рослинний світ бере участь в дружніх відносинах?

Nespodivana druzhba u prirodi_2

Дитина за своєю природою любить спілкуватися і дружити з іншими дітьми. Але мало хто з дітей знає, що дружити можуть навіть тварини та рослини. Наприклад, всі ми знаємо грозу підводного світу — акулу. Звір страшний, погодьтеся. Але вона дуже добре ладнає з маленькими рибками-липучками і чистильниками, які плавають прямо у неї під носом. А цей гігантський африканський носоріг? Він дуже суворий, але ніжно дружить з маленькими пташками, які допомагають йому боротися з паразитами.

Nespodivana druzhba u prirodi_3

Є тварини, які дружать з рослинами. Наприклад, пташка колібрі харчується квітковим нектаром, а риба-клоун прекрасно живе в морській хижій квітці актинії. У книзі «Несподівана дружба у природі» ви побачите безліч прикладів незвичайної дружби. А для дитини, яка тільки пізнає світ, дуже важливо знати, що існує дружба не тільки між людьми, але й між тваринами!

Nespodivana druzhba u prirodi_4

Дуже важливо мати хорошого друга. Це запорука щасливого життя! Про це знають всі дорослі. Тому і була створена книжка про саму незвичайну дружбу! Художник Лін Дао дуже просто і зрозуміло зобразив приклади дружби між різними видами флори і фауни, а перекладач Сергій Жежера адаптував матеріал для української малечі віком від 3 до 6 років.

Nespodivana druzhba u prirodi_5

Ця книга гідна стати улюбленицею в дитячій бібліотеці. Не залишайте її на полиці.

Користуйтеся, читайте, розглядайте самих незвичайних друзів у тваринному світі.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи