Електронний рідер

Ідеальний подарунок для маленького книголюба. Електронний рідер дозволяє завантажувати тисячі книг і брати їх із собою куди завгодно. Легкий і зручний у використанні, він також зберігає очі в безпеці завдяки технології електронних чорнил.

Підписка на дитячий літературний журнал

Чудовий спосіб залучити дитину до читання нових і цікавих історій. Журнали, які регулярно надходять на пошту, створюють відчуття очікування і захоплення.

Комплект закладок

Барвисті та веселі закладки можуть стати відмінним доповненням до подарунку. Вони не тільки практичні, але й можуть бути особистісно оформлені або навіть освітні з цікавими фактами або цитатами.

Книжкове світло

Невелике світло, яке кріпиться до книги або електронного рідера, забезпечить комфорт читання в темний час доби, не турбуючи інших.

Атлас світу

Для маленького авантюриста атлас може відкрити світ нових знань та ідей для майбутніх подорожей, стимулюючи його уяву та бажання дізнаватися нове.

Подарункове видання улюбленої книги

Красиво оформлене видання улюбленої книги стане справжньою знахідкою для маленького читача і прикрасою для його книжкової полиці.

Книжкова полиця

Нова полиця для книг не тільки допоможе організувати наявні книги, але й стане місцем для нових придбань, підтримуючи інтерес до читання.

Пазли з книжкової тематики

Пазли, які зображують сцени з улюблених книг або літературних персонажів, можуть бути не тільки розважальними, але й освітніми.

Набір для створення власної книги

Цей подарунок дозволяє дитині не тільки читати, але й самому стати автором, розвиваючи навички письма та креативне мислення.

Глобус

Великий глобус не тільки прикрасить кімнату, але й стане відправною точкою для розмов про країни та культури, описані у книгах, поглиблюючи розуміння прочитаного.

Ці подарунки не тільки збагатять дитячу бібліотеку, але й допоможуть розвинути любов до читання та навчання.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи