1. Дорожній рюкзак з персональними речами

  Добрий рюкзак – необхідний подарунок для хлопчика, який переїжджає. Він може містити улюблені іграшки, книжки, ігри та інші речі, які створюють відчуття дому.
 2. Комплект постільної білизни з улюбленими героями

  Щоб хлопчик почувався комфортно в новому місці, подаруйте комплект постільної білизни з його улюбленими героями. Це допоможе зробити нове місце більш знайомим.
 3. Навушники з шумопоглинанням

  Переїзд може бути стресовим, особливо коли навколо багато незнайомих звуків. Навушники з шумопоглинанням допоможуть створити особистий простір та знизити рівень стресу.
 4. Портативний нічник

  Нові місця можуть лякати вночі, тому портативний нічник буде чудовим подарунком. Він забезпечить м’яке світло, яке зробить ніч менш страшною.
 5. Інтерактивний глобус

  Щоб хлопчик міг краще зрозуміти своє нове місце, подаруйте йому інтерактивний глобус. Це не тільки розвиває його цікавість, але й допомагає вивчити географію.
 6. Персоналізована фоторамка

  Подаруйте фоторамку, щоб він міг додати фотографії сім’ї та друзів. Це зробить нове місце більш особистим і допоможе зберегти зв’язок з рідними.
 7. Електронний читач (електронна книга)

  Електронний читач з улюбленими книгами – це чудовий спосіб зберегти зв’язок з рідною культурою, а також відкрити для себе нові історії та мови.
 8. Комплект для творчості

  Творчість допомагає знизити рівень стресу. Комплект для малювання або ліплення – це подарунок, який дозволить хлопчику проявити свою уяву і відволіктися від тривожних думок.
 9. Настільні ігри

  Настільні ігри – це гарний спосіб знайти нових друзів і весело провести час у новому місці. Виберіть гру, яка підходить для його віку та інтересів.
 10. Абонемент у спортивний клуб або секцію

  Фізична активність сприяє здоров’ю і допомагає знайти нових друзів. Подаруйте абонемент у спортивний клуб або секцію, щоб хлопчик міг займатися тим, що йому подобається, і адаптуватися в новому місці.
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи