Фасадна дошка з дерево-полімерного композиту (ДПК) – це ідеальний вибір для створення стильних та довговічних парканів, які підкреслюватимуть естетику вашого будинку чи комерційного об’єкта. Фасадна дошка купити – це можливість отримати унікальне оздоблення з високоякісних матеріалів, що поєднують найкращі властивості деревини та полімерів. Чому варто обрати саме цей матеріал?

Переваги фасадної дошки 

Замовляючи фасадну дошку, ви отримуєте унікальний матеріал, який буде стійкий до різноманітних атмосферних впливів: вологи, сонячного світла, шкідників. Ваш паркан збережеться в ідеальному стані протягом багатьох років, не вимагаючи значного обслуговування. Фасадна дошка представлена у різноманітних відтінках та текстурах, що імітують натуральне дерево. Вона чудово доповнює будь-який архітектурний стиль, адже ви можете підібрати саме те, що відображатиме вашу ділянку. Завдяки продуманій системі кріплення, її монтаж не буде складним та ви зможете навіть самостійно встановити паркан без додаткової допомоги та спеціальних інструментів. 

Як встановити фасадну дошку 

Перед тим, як встановлювати фасадну дошку на стіни, варто ретельно очистити їх від бруду, пилу та старих покриттів. Якщо основа виявилася нерівною, треба якісно її вирівняти – це забезпечить довговічне покриття. За потреби, забезпечте гідроізоляцію стін, особливо якщо монтаж буде проводитися на зовнішніх поверхнях. Закріпіть монтажні профілі вертикально на стіні з інтервалом приблизно 40-60 сантиметрів. Важливо, щоб профілі були встановлені рівно – використовуйте рівень для перевірки. Безпосередньо монтаж робить наступним чином: 

  • Встановіть першу дошку на нижньому краю фасаду або паркану: це забезпечить їй горизонтальне положення. Використовуйте рівень для перевірки. Закріпіть дошку до профілів за допомогою спеціальних кріплень або шурупів. Якщо ви використовуєте кліпси, встановіть їх на профілі та закріпіть дошку на них. 
  • Кожну наступну дошку встановлюйте зверху на попередню, забезпечуючи щільне прилягання. Важливо дотримуватися рівного шва між дошками. 
  • Закріплюйте кожну наступну до профілів аналогічно першій, використовуючи кріплення або кліпси. Перевіряйте горизонітальність кожної дошки рівнем.
  • Завершальні роботи включають в себе встановлення крайових елементів, якщо це передбачено конструкцією. Вони допоможуть захистити краї дошок та додати завершеного вигляду.

Перевірте ретельно всі кріплення, щоб впевнитися у надійності фасаду. Важливо переконатися, що дошки встановлені рівно та щільно прилягають одна до одної. Фасадні дошки Polyroot гарантують високу якість, у якій ви можете бути впевнені. Дошки прослужать вам в активній експлуатації протягом десятиліть.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи